• شماره تماس: 02166933869 - 02166933906
  • تهران، ستارخان، ابتدای باقرخان، ساختمان پرهام، پلاک ۱۱۹، طبقه ۲، واحد ۵

روش‌های غیر جراحی زیبایی

روش‌های غیر جراحی زیبایی
چندین لیزر فراکشنال برای درمان غیر تهاجمی و غیر جراحی شلی واژن استفاده شده است. لیزرهای دی اکسید کربن (CO2) باعث تحریک بافت و بازسازی الیاف کلاژن و بازگرداندن آب رسانی و خاصیت کششی مخاط واژن می‌شود. از این لیزر برای انجام لابیاپلاستی هم استفاده می‌شود.

روش‌های غیر جراحی زیبایی
لیزر اربیم
یک تکنیک لیزر که روی مخاط واژن اثر گذاشته و در آتروفی و خشکی واژن پس از یائسگی، بی اختیاری استرسی ادرار و سفت شدن واژن استفاده می‌شود. دارای حداقل آسیب حرارتی به بافت اطراف بوده و بنابراین ناراحتی و ادم بعد از عمل خفیف تر است.

جوانسازی واژن با RF
جوان سازی بافت واژن با RF برای درمان شلی اندام تناسلی، ناشی از سن یا به دنبال زایمان به کار گرفته شده است. مطالعات نشان داده‌اند که استفاده از RF باعث افزایش کلاژن و تشکیل الاستین و سفت شدن بافت می‌شود. علاوه بر این، مشخص شده است که افزایش جریان خون موضعی با این فناوری منجر به کاهش خشکی واژن می‌شود و در نتیجه باعث بهبود عملکرد و رضایت جنسی می‌گردد. همچنین با سفت شدن بافت پرینه بی اختیاری ادرار را بهبود می‌بخشد.

سفید کردن اندام تناسلی خارجی
این تکنیک از طریق مواد شیمیایی یا با لیزر CO2 انجام‌ می‌شود. یکی از مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید این است که بافت بیش از حد روشن و یا برعکس تیره‌تر شود.

پلاسمای غنی از پلاکت (PRP)
بیش از 20 سال است که PRP در مراقبت از زخم، ارتوپدی، جراحی دندان، ستون فقرات و انواع روش‌های جراحی زیبایی مورد مطالعه قرار گرفته است. عوارض جانبی قابل ملاحظه‌ای گزارش نشده است و چون از بدن خود فرد مشتق می‌شود، آلرژی ایجاد نکرده و گزینه‌ای غیر جراحی برای درمان اختلال عملکرد جنسی زنان در اثر خشکی واژن و بی اختیاری ادرار است.

تقویت نقطه جی (G-spot)
منطقه‌ای در قسمت قدامی واژن در راستای مجرای ادراری است که بسیاری آن را به عنوان منطقه مسئول ارگاسم واژینال فعال پذیرفته‌اند. آناتومی دقیق کاملاً درک نشده است اما احتمالا یک مجموعه عصبی عروقی است. تقویت نقطه G با پرکننده‌هایی مانند کلاژن یا پیوند چربی منجر به حجیم شدن و برجسته شدن این منطقه به داخل واژن و تحریک بیشتر حین مقاربت می‌شود.

در ادامه ویدیو مربوط به «جوانسازی واژن با لیزر» را مشاهده می‌کنید.

جهت دریافت نوبت و مراجعه حضوری به

بهترین کلینیک زنان و زایمان در تهران

تماس بگیرید.
انواع روش‌های جراحی زیبایی زنان انجام جراحی زیبایی؛ بله یا خیر؟

پرسش خود را بنویسید

نیاز به راهنمایی دارید؟

بصورت آنلاین با دکتر رقیه پورعلی، جراح و متخصص بیماری‌های زنان‌، زایمان و نازایی گفتگو کنید؛ یا جهت مراجعه حضوری به مطب تماس بگیرید.